InstaBIZ

Këngëtari flet hapur për djalin që ka me aktoren e filmave për të rritur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 17/10/18 |
el ida

Në intervistën për ‘The Shop’ me basketbollistin LeBron James, Drake ka vendosur të flasë për herë të parë publikisht për të birin.

“Unë kam një djalë dhe ai është shumë i bukur. Ka sy blu shumë të bukur. Jam një baba beqar që po përpiqem të komunikoj me një grua, me të cilën kemi kaluar disa gjëra. Unë dua që në të ardhmen t’i tregoj djalit tim se çfarë ndodhi. Dua që ai ta dojë nënën e tij dhe nuk dua që bota të jetë e zemëruar me nënën e tim biri. Pavarësisht se çfarë ndodhi, unë e dua shumë nënën e tim biri dhe dua që kjo energji, të mos ndryshojë kurrë”, tha Drake në intervistën për The Shop.

Drake gjithashtu i ka treguar fotografinë e djalit basketbollistit. Ai tregoi se për here të pare për të birin ka folur me Kanye West, por është penduar shumë pasi Kanye dhe Pusha T e kanë zbuluar për publikun me qëllim të promovimit të albumeve të tyre.

Djali i Drake me aktoren Sophie Brussaux ka ardhë në jetë në vitin 2017, ndërsa i kanë vendosur emrin Adonis.

Pas