-U tha në Opinion

Këlliçi flet për inceneratorët:Ose Rama është hundëlesh e s’kupton,ose është koka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:22 - 29/03/22 |
el ida

Deputeti i PD Belind Këlliçi, ndërsa ka komentuar zhvillimet e fundit lidhur me çështjen e inceneratorëve, ku SPAK nxori së fundi urdhër arresti për deputetin Alqi Bllako. Duke  pohuar se pas aferës është vetë Kryeministri Rama, ai u shpreh se  me ministra dhe deoutetë të arrestuar, Kryeministri ose është ui përfshirë, ose nuk kupton çfarë ndodh rreth tij.

“Me këta ministra të arrestuar, deputetë të arrestuar, o ky njeri është koka, ose është hundëlesh dhe i paaftë, që nuk kupton asgjë. Ja fusin të gjithë, ministra, kryebashkiakë dhe ky nuk kupton asgjë. A ka shqiptar që nuk e kupton që këtu është Edi Rama”, tha Këlliçi./Opinion.al

 

 

Pas