Kronikë

Kavajë/ 20-vjeçarja vetëplagoset me armë zjarri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 24/08/20 |
Opi Nion

Një 20-vjeçare është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së hënës në fshatin Mengaj të Kavajës. Policia njofron se ngjarja ka ndodhur rreh orës 19:30, kur  është njoftuar salla operative se shtetasja B.K., në gjendje depresive dyshohet se është vetëplagosur. Vajza u dërgua menjëherë në spitalin e Durrësit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas