Kronikë

Kastritot Myftaraj i jep fund jetës duke u hedhur nga pallatiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:44 - 07/07/22 |
Opi Nion

Analisti Kastritot Myftaraj i ka dhënë fund jetës në moshën 60-vjeçare duke u vetëhedhur nga katit katërt i banesës ku banonte në lagjen “Ali Demi”.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:55.  Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas