Aktualitet

Karroca e foshnjës në vendngjarje, pamje nga aksidenti i rëndë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:55 - 08/05/22 |
Opi Nion

Kanë dalë pamjet e aksidentit të ndodhur pak më parë në zonën e ish-parkut të Autobusëve në Tiranë.

Një makinë ka përplasur 3 persona, dy prindërit dhe një fëmijë të vogël, vetëm 3 muajsh.

Sikurse duket në video karroca e foshnjës është në vendngjarje, ndërsa policia ka vendosur shiritin e sigurisë.

Ndërkohë, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Pas