Kronikë

Kamëz/ Makina përplas për vdekje një person, plagos një 20-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:25 - 29/05/22 |
Opi Nion

Një 57-vjeçare ka humbur jetën pasi është përplasur nga një makinë në Kamëz gjatë orëve të mbrëmjes.

57-vjeçarja u transportua në spital, por nuk mundi të mbijetonte. Gjithashtu makina përplasi dhe një 20-vjeçare, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, policia ka arrestuar drejtuesin e makinës E. M., 32 vjeç, banues në Kamzë. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Pas