Kronikë

Përplasen dy makina në rrugën Korçë-Pogradec, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 29/05/22 |
Opi Nion

Paraditen e sotme është shënuar një tjetër aksident. Mësohet se dy makina janë përplasur në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Lin.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Në vendngjarje ka mbërritur Policia dhe po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas