Aktualitet

Kamera me pullë të kuqe në STOP, pedofili ngacmon të miturën: Ça pozicioni e do?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:36 - 25/01/22 |
Opi Nion

Emisioni “Stop” transmeton sonte një rast flagrant pedofilie. Mësohet, se një prind është ankuar, se një i panjohur i ngacmonte të bijën e mitur në telefon dhe nuk hoqi dorë as pas ndërhyrjes së të atit. Në këto kushte Emisioni “Stop” inflitroi agjenten e tij, për të identifikuar pedofilin.

Në bisedën e regjistruar maniaku ka pohuar, se ka pasur shumë shume raste, që ka ngacmuar dhe kryer marrëdhënie seksuale me të mitura. Ai bën biseda seksuale të rënda dhe të mendosh, pa llogaritur, se është duke folur me një të mitur dhe të panjohur.

Po cili është personi problematik, i denoncuar disa herë për ngacmim seksual të të miturave dhe çfarë ndodhi pas denoncimit publik në redaksinë e emisionit “stop”. Detaje mbi bisedat e regjistruara seksuale dhe përfundimin e kësaj historie, do ta mësoni sonte  në orën 20.10 në emisionin “Stop” në TV Klan.

Pas