Galeri

Ju kujtohet ‘’E shëmtuara Beti’’, sot ajo çudit gjithë botën se si është shndërruar !


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 05/07/17 |
b.f

Ju kujtohet seriali ‘’E shëmtuara Beti’’? Po personazhi kryesor i këtij filmi?

America Ferrera është e martuar dhe ka fëmijë. E edhe pse tani ka mbi 30 vite ajo ende është në top formë. Ajo ka tronditur të gjithë rrjetet sociale, pasi të gjithë jemi mësuar t’a shohim me syze dhe tela tek dhëmbët. Ndërsa tani, ajo është një femër me klasë dhe plot sharmë.

Pas