Aktualitet

Jorida Tabaku shfaqet me bashkëshortin dhe fëmijët, shkon të votojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:54 - 25/04/21 |
Opi Nion

Kandidatja e PD-së për qarkun e Tiranës, Jorida Tabaku, ka shkuar të votojë e shoqëruar nga familja e saj, bashkëshorti djali dhe dy vajzat binjake.

Teksa ka publikuar foto në rrjetet sociale, Tabaku ka dhënë një mesazh për shqiptarët. Ta

Tabaku shkruan se shqiptarët duhet të votojnë për fëmijët e tyre për ndryshimin.

“Bashkë me Saimirin votuam për Arbën, Irisin dhe Drenin! Votoni për fëmijët tuaj, votoni për ndryshimin! Voto9!”, ka deklaruar Tabaku.

Pas