InstaBIZ

Jennifer Aniston ‘ikona’ e “People Choise Awards”, prek me fjalimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:32 - 11/11/19 |
xhu lia

Mbrëmjen e kaluar në ndarjen e çmimeve “People Choise Awards”, aktorja e njohur Jennifer Aniston u vlerësua me çmimin “Ikonë”.

Aniston u ngjit në skenë e emocionuar dhe çmimi iu dha nga kolegu dhe miku i saj i afërt, Adam Sandler.

“Nëse kam ndonjë të drejtë mbi fjalën ‘ikonë’, është vetëm sepse kam qenë pjesë e një shfaqjeje ‘ikonë’, me një kast ‘ikonë’, dhe me një stil flokësh ‘ikonë’. ‘Friends’ ka qenë vërtetë një dhuratë e jetës dhe unë nuk do isha duke qëndruar këtu pa atë shfaqje të mrekullueshme, pa ata 5 aktorë fantastikë dhe pa atë audiencë që na ka ndjekur për 1 dekadë. Ju dua shumë. Faleminderit që më qëndroni pranë”, -ka thënë Aniston gjatë fjalës së saj në çastin kur ka tërhequr çmimin.

Aniston është një nga aktoret më të dashura dhe të gjithë ndjekësit e saj janë duke pritur një rikthim të mundshëm të serialit “Friends”./Opinion.al/

 

Pas