Sport

Jahmir Hyka kthehet, por te PartizaniBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:00 - 29/10/15 |
b.f

Jahmir Hyka, lojtar i Kombëtares dhe i Luzernës në kampionatin zviceran, pritet që në muajin janar të rikthehet në kampionatin shqiptar. Vetëm se këtë herë jo me bluzën e Tiranës por me fanellën e Partizanit. Palët thuhet se kanë arritur akord midis tyre. Një forcim mëse i nevojshëm për Partizanin i cili mangësitë më të mëdha i kanë aspektin organizativ të ndeshjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas