Te Fundit

Kush i vjedh zgjedhet në Shqipëri?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:41 - 29/10/15 |
b.f
KOMENTO (50)

Shkruaj nje koment

 1. Politikanet qe po vazhdojne te jene ne krye qe ne fillimin e ndryshimeve ne Shqiperi , shoqeruar apo mbeshtetur fuqishem nga “sponsoret” (hajdutet , kriminelet , trafikantet. ..)

 2. Votat i vjedhin ata politikane qe jane te zhytur ne krime ne korrupsion(sepse kane shume para’)per te qene ne krye te qeverise per te bere ligje ne favor te tyre.N.q.se Drejtesia nuk vihet ne vend Meta dhe Rama do te investojne me shume ne zgjedhjet e ardheshme per te shpetuar edhe per kater vjet vetvehten.

 3. LSI me ne krye Meten jane kanceri i sistemit zgjedhor dhe i gjithe Shqiperise. Meta eshte super Hajduti.

 4. Besoj që pyetja duhet të jetë kush i blen.Dhe kjo dihet forca që kërkon me patjetër të jetë në qeveri.LSI.

 5. zgjedhjet i vjedh vetem njeri ne shqiperi ,qe kur esht shpikur partia Demokratike ne shqiperi vjedhjen e votes e ka shpik Sali Berisha

 6. ci duhet popullit kush i vjedh zgjedhjet….ato te vjedhura kan qene perhere edhe prap skemi bo hajer…tpakten ti vjedhi nji qe te bohet shqipria tamon :)

 7. 5000 leke te reja ofronte partia LSI per vote… Nga kjo ka dale shprehja nje vote e barabarte me nje thes miell.

 8. Po ben opoziten qe mundet. Me nje PD te mbajtur peng nga Sali Berisha dhe ai vete, nuk ka shume moral t’u kundervihet aferave korruptive te qeverise.
  Opozita me e mire qe mund te beje eshte te iki e t’ia lere vendin nje figure te paster…

 9. Po ben nje opozite shume te mire. Me numrat qe ka ne parlament nuk ka cfare te beje me shume. Per mua, shyqyr qe eshte Basha se ndryshe do na merrte lumi si vend

 10. Nuk mundet nje njeri qe ka vjedhur qindra miliona me tendera rrugesh e pallatesh, e qe vret njerezit ne mes te publikut, te luftoj kriminalizimin. Ai eshte vete pjese e problemit.

 11. Epo te jemi realist, ai nuk ben per kryetar partie. Nuk nuk po ben asgje dhe nuk ia ka iden fare se si te drejtoje PD (un per vete me PD jam por nqs behen zgjedhjet neser dhe Luli eshte kryetari i PD, ateher do votoja per PS (nqs nuk eshte ne koalicion me LIS) )

 12. Beqir Kurtaj Zoti Fevziu ju lutem Pyeteni Zotin Basha . A ka dieni se me urdher te K Ministrit jane burgosur ne 16Dhjetore 2013 15 punetore te Cez per fallsifikim kompiuterik vetem se keto jane nga veriu jane pa miq, Dhe vepren penale e ka kryer IT e cezit ne bashkepunim me Drejtuesit dhe ne burg jane futur 15 punetore pabukesa, pa miq ne politike. A eshte ne dieni Zoti Basha?

 13. Opozit europiane dhe joeficente ne kapacitetet e saja. Me Ristanin qe i ktheu nderin e bashkis te Tiranes, nuk behet opozite e besueshme dot.

 14. Skandal,si nuk i vie turp te del para popullit pisi i poshter,se ky qen bashke me qenin sali na e lan edhe rrugen e kombit ne gjysme duke vjedh para e ky akuzon dike tjeter,nuk thon kot se sulmi eshte mrojtje e vetevetes. Skandalozeeeee

 15. Nje opozite pa shprese per Shqiptaret dhe per karrigen e tij. Mjafton te shohesh sulmin qe i ben deputeteve te vjeter te tij. Fobia e Bashes, zonja Topalli. Gjynah, zeri i forte i opozites ne kuvend bashke me Berishen…

 16. Pershendetje!
  Lulzim Basha po ben nje opozite te forte .E ka ngritur shume kete opozite te coptuar po opozita akoma me e forte do jete nqs ben edhe protesta te shumta

 17. po Ben nje opozite shum te mire por akuzat qe po ben do ishte mir ti conte ne prokurori pasi dhe shqiptaret do ishin me te sakte ne akuzat e opozites

Pas