Te Fundit

Pse Basha vjen me vonesë në studion e Opinion?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:13 - 29/10/15 |
b.f

imageimage

Kryetari i opozitës mbërrin me vonesë në studion e emisionit per shkak te trafikut siç u shpreh dhe vetë. Për kete arsye,direkt nga makina u fut në studio

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas