InstaBIZ

Ja si ka qenë Rudina Magjistari 1 vjeçe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:08 - 17/10/15 |
root

image

Kjo bullafiqe e vogël që shihni në foto është moderatorja simpatike, Rudina Magjistari. Prezantuesja e “Takimit të Pasdites”, ka rrëmuar në kujtimet e fëmijërisë dhe ka postuar këtë foto në rrjetet sociale. Në këtë fotografi Rudina thotë se ka qenë jo më shumë se një vjeç. Kujtojmë që ajo aktualisht është në pritje të vajzës së saj të parë dhe është larguar për pak kohë nga televizioni.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas