InstaBIZ

Ja si do të jetë Ilva Tare në sezonin e ri televiziv….Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:33 - 29/08/15 |
root

Ndonëse është bërë nënë e një vogëlusheje gazetarja, Ilva Tare do të vazhdoj të shfaqet përsëri në ekran. Këtë sezon të ri televiziv do ta shihni atë ndryshe, sepse ka vendosur të ndryshoj pamjen e jashtme. Nga bionde e platintë, Ilva këtë herë është bërë brune duke i errësuar flokët e saj. Edhe gjatësia do të vazhdoj të jetë e shkurtër, model ky që të bën të dukesh më e re dhe më e freskët.

11930726_10207029837882341_1675923252_n11913578_10207029837762338_251838114_n

Gazetarja Ilva Tare dhe deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Selami në korrik u bënë prindër të një vajze të vogël, të cilën e quajtën Melody. Menjeherë pas shtatzënisë Ilva duket në formë të shkëlqyer fizike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas