-Jetë dhe Stil

Ja pse nuk duhet të ktheheni kurrë te ish i dashuri juaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:20 - 12/11/15 |
root

Ai që ju ka lënduar zemrën njëherë, nuk e ka problem ta ripërsëris këtë gjë. Prandaj është mirë të qëndroni larg një rilidhje me ish të dashurin e tuaj.

Sipas Elite Daily, kjo marrëdhënie nuk ka për të funksionuar, pasi sado të përpiqeni të rifilloni një marrëdhënie të re, ju mbani ende inate nga e kaluara.

Zgjidhja ideale… filloni një histori të re dashurie.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas