-Jetë dhe Stil

Ja pse duhet të bëni seks që në takimin e parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:05 - 02/11/15 |
root

Mund të keni dëgjuar shpesh se seksi që në takimin e parë është i gabuar, por kjo nuk është aspak e vërtet. Kur të lexoni arsyet e mëposhtme do të bindeni:

Përputhshmëria në seks

Sipas seksologëve kjo kuptohet menjëherë, prandaj nëse nuk përputheni me partnerin në shtrat mirë është të mos e vazhdoni më atë lidhje.

Madhësia e penisit

Shumë femra e kanë të rëndësishëm këtë fakt, kështu që zbulojeni sa jeni në kohë në mënyrë që të mos të keni surpriza më vonë.

Shmangni ankthin

Duke pasur marrëdhënie seksuale që në ditën e parë, në këtë mënyrë zvogëloni ankthin që ju të dy jeni duke përjetuar dhe gjithashtu eliminon të gjitha shqetësimet e parëndësishme që shkojnë me takim e parë.

Kohë e hedhur dëm

Në rast se shikoni që nuk ndiheni rehat në këtë marrëdhënie, atëherë është më mirë ti jepni fund sa jeni në kohë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas