InstaBIZ

Ja për çfarë harxhon më shumë para Arbana Osmani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:08 - 11/10/18 |
el ida

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të njohura në vendin tonë. Prej vitesh ajo ka drejtuar emisione të ndryshme dhe popullariteti i saj është rritur ndjeshëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston shumë foto e video nga përditshmëria e saj, por edhe qëndron në kontakt me ndjekësit.

Por për çfarë shpenzon më shumë Arbana? Këtë na e ka treguar ajo me anë të një postimi në Instagram me një foto horoskopi. Moderatorja e njohur ka publikuar një imazh ku përshkruhet sesi personat e shenjës së demit i shpenzojnë paratë. Një pjesë e mirë e parave të “demave” shkon për ushqim dhe kush më mirë se Arbana e di këtë e cila na ka treguar gjithmonë pjatat e saj të shijshme.

Pas