InstaBIZ

Ja këngëtarja që adhuron Lori HoxhaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:39 - 02/05/16 |
root

Lori Hoxha ka simpati shumë të madhe për këtë këngëtare, koncertin e së cilës e ka ndjekur nga afër.

Në Snapchat ajo ka postuar video dhe foto krah këngëtares kosovare, Era Istrefi.

Era ka performuar në një klub të Tiranës, ku si gjithnjë e ka atmosferën në kryeqytet.

imageimage

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas