Aktualitet

Foto/ Ja momenti i vrasjes së Çiços në BllokBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 02/05/16 |
b.f

Kjo është fotoja e parë që del nga skena e krimit. Fotoja është siguruar nga Neës24 dhe është marrë nga kamerat e sigurisë.

Autori që ka ekzekutuar me armë zjarri Elton Çiçon mbrëmjen e djeshme në Tiranë duket se nuk e njihte mirë viktimën, asi ai para se ta qëllonte e ka pyetur për emrin.

Çiço ka qenë duke pirë kafe mbrëmjen e djeshme me një oficer policie, në një lokal pranë stadiumit “Selman Stermasi” dhe me një gazetar.

 

Personi siç shihet në foto është i veshur sportiv dhe mban një kapele në kokë. Ai i ka drejtuar pistolenë çiços dhe pasi e ka ekzekutuar është larguar. Policia nuk e ka zbuluar ende autorin e kësaj vrasje.

Nga të dhënat e para hetimore, rezulton që viktima Elton Çiço, 36 vjeç, është një nga djemtë e çiftit të moshuar që u grabitën më 31 mars të vitit 2015 në Tepelenë. Çiço ishte betuar që do të hakmerrej ndaj 4 autorëve që dhunuan prindërit e tij.

vrasja e cicos ne bllok

vrasja cico foto news 24

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas