-Jetë dhe Stil

Ja fantazitë e femrave në shtrat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:40 - 10/11/15 |
root

Femrat ashtu si dhe meshkujt kanë fantazitë dhe preferencat e tyre sa i takon seksit.

­Dashnor i përsosur

Njëra nga dëshirat më të mëdha të femrave është seksi me një mashkull të bukur dhe të zjarrtë, i cili di të kënaq atë më shumë se askush tjetër.

Seks me tre veta

Seksi në treshe nuk është vetëm fantazi e meshkujve por edhe e femrave. Ato dëshirojnë një person tjetër në krevat, sepse thjesht dëshira për këtë aventurë i tërbon.

­ Dominimi

Seksi në të cilin njëri partner dominon është fantazi e shumë femrave. Nuk është me rëndësi a dominon mashkulli apo femra, me rëndësi është që njëri të jetë udhëheqës i lojës seksuale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas