-Teknologji

Ja cilat janë produktet e reja që do të lançojë gjigandi Apple


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 25/10/18 |
el ida

Apple do të mbajë një konferencë shtypi në Nju Jork javën e ardhshme. Në konferenë do të publikohen të gjitha produktet e reja që planifikon të lançojë përpara festave. Pritet të hidhet në treg iPad Pro dhe disa kompjuterë të rinj Mac.

A1993, A2115 dhe A2116 janë modelet e reja të reja. Ato thuhet që do të jenë pjese e prezantimit me 30 tetor. Kandidatët e dukshëm janë Mac Mini dhe iMac, të cilët thuhet se marrin përsipër rrezikun e shitjeve këtë vit.

Përveç iPad-it të ri që lançohet javën e ardhshme, Apple pritet të rifreskojë linjën MacBook dhe të prezantojë një zëvendësim të markës MacBook Air që duhet të shfaqë një ekran Retina si dhe një çmim të ulet. Në 30 tetor, ne do të mësojmë gjithçka që duhet të dime rreth produkteve te reja Apple.

Pas