InstaBIZ

Ja çfarë i dhuroi X-Factor Rita Orës për ditëlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:20 - 30/11/15 |
root

Produksioni në të cilin është duke marrë pjesë aktualisht, i ka bërë Rita Orës një dhuratë shumë të veçantë për ditëlindje.

Ata i kanë sjellë live në show, një mashkull të zhveshur bashkë me tortën dhe qirinjtë.

Rita jo vetëm që e ka pëlqyer si dhuratë por i është hedhur në krahë djaloshit. Për më shumë shihni videon.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas