Aktualitet

Tjetër deputet i Vetëvendosjes në pranga


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 30/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Lëvizja Vetëvendosje deklaroi se para pak minutash, Policia e Kosovës ka arrestuar deputetin Fisnik Ismaili. Ky është deputeti i tretë i opozitës që u arrestua, pas Donika Kadaj – Bujupi dhe Albin Kurtit. Ndërkohë, rreth 30 aktivistë të tjerë të opozitës janë duke u mbajtur të burgosur që prej së shtunës kur u mbajt protesta.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas