InstaBIZ

Ja çfarë gafe ka bërë gruaja e Bufon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:48 - 18/09/18 |
el ida

Iliria D’amiko është gazetare e njohur në Itali, por njihet nga të gjithë edhe si bashkëshortja e Bufon.

Duke qenë se sot fillon zyrtarisht Champions League, duke dhënë një parashikim personal ,  ka bërë një gafë.

Ajo u shpreh:

“Në finale unë shoh Mancester Siti-Çelsi ose Mancester Siti-Juventus.Mançester Siti më duket një ekip i fortë dhe i denjë për Champions,por unë gjithashtu po ndjek me kuriozitet punën e Sarrit.Ai nuk po njeh humbje dhe duket se ka një mundësi të mirë për në finale.”

Ndërkohë Çelsi nuk merr pjesë në Ligën e Kampionëve, por në Europa Ligë. Ilaria gjithashtu  ka “harruar” të përmendë PSG-në e bashkëshortit të saj.

Pas