-Jetë dhe Stil

Ja 5 arsyet pse e hëna do të jetë gjithnjë e mërzitshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 01/11/15 |
root

Është cilësuar si një nga ditët më të bezdisura të javës dhe ky “mit”, nuk do të zhduket asnjëherë për të hënën. Po të lexoni edhe këto 5 arsye do të bindeni akoma më shumë:

  1. Është dita e parë e javës
  2. E hëna “shkatërron të dielën”
  3. Pas një fundjave shumë të lodhshme me miqtë, të hënën nuk ke asnjë motiv për tu rikthyer në punë
  4. Nuk ka rëndësi se sa gjumë keni fjetur të dielën në mbrëmje, të hënën në mëngjes do të ndiheni i pangopur me gjumë
  5. Çdo të hënë ti ndihesh i sëmurë

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas