Te Fundit

Itali, fejesa e prishur, familjet shqiptare luftë me thika dhe shkopa bejsbolli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:31 - 29/10/15 |
b.f

 

Dy familje shqiptare janë konfliktuar me njëra-tjetrën ne Breshia, me një bilanc të frikshëm të plagosurish. Shkak për përplasjen sipas medias italiane është bërë prishja e fejesës nga njëra palë. Nga konflikti kanë mbetur të plagosur 6 persona si dhe janë marrë në hetim 9 të tjerë. Të lënduar në këtë ngjarje kanë mbetur edhe fëmijë dhe gra.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas