Te Fundit

Braçe-Qeverisë: Ç’u bë me hetimet e konceisioneve të Berishës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:45 - 29/10/15 |
b.f

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, i kërkoi qeverisë në seancën plenare të mbrëmjes, që të rishikojë konceisionet e dhëna nga qeveria Berisha: “I kërkoj qeverisë sime të rishikojë koncesionet dhe çdo kontratë të qeverisë së kaluar. Kanë kaluar 2 vite dhe kjo situatë është e papranueshme”. Kërkesës së deputetit Braçe i është përgjigjur Ministri i Financave, Shkëlqim Cani, duke u shprehur se “Kemi një program dhe auditimet do ti bëjmë me radhë”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas