Aktualitet

ISIS kërcënon: SHBA sulmi i radhës  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 16/11/15 |
b.f

Shteti Islamik ka bërë të ditur sot se pas Parisit do të jetë Washingtoni objektivi i radhës për sulmet e tyre. Terroristët kanë njoftuar se do të sulmojnë të gjithë aleatët që kanë marrë pjesë në bombardimet e Sirisë dhe Irakut.

 

 

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas