InstaBIZ

Ish-partnerja e Tristan Thompson, shtatzëni me probleme pas tradhtive


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:34 - 11/06/19 |
xhu lia

Ish-partneri i Khloe Kardashian, basketbollisti Tristan Thompson përveç vajzës që kanë së bashku, Truen dhe edhe një djalë nga  lidhja e tij e mëparshme  me  Jordan Craig.

Kohët e fundit ajo e ka akuzuar Thompson se i ka shkaktuar probleme me shtatzëninë për të tradhtive me vajza të tjera, përfshirë edhe Khloe-n.

Mediat e huaja kanë siguruar disa dokomente të gjykatës ku ajo është shprehur për tradhtinë e ish-partnerit.

Ndër të tjera ajo ka treguar se Tristan donte  shumë të kishin një fëmijë bashkë dhe një muaj pas shtatzënisë Jordan mësoi se ai e kishte tradhtuar.

“Tristan insistoi se do të ndryshonte për familjen tonë dhe provoi disa herë që të riktheheshim bashkë”, -ka treguar Jordan.

Ajo ka thënë se ja fali gjithë tradhtinë, por disa muaj më vonë ai u fotografua nga paparacët përkrah një vajze.

Ndonëse Jordan nuk e ka treguar emrin e saj, aludohet se bëhet fjalë pikërisht për Khloe Kardashian. Diçka e tillë se kjo gjë i solli shumë probleme në shtatzëni për shkak të stresit, por fatmirësisht Prince erdhi në jetë i shëndetshëm.

Kujtojmë se edhe Khloe Kardashian përjetoi të njëjtën situatë gjatë shtatzënisë për shkak të Tristan. Asokohe ai u fotografua në një festë me disa vajza. Khloe e kaloi këtë situatë, por më pas u zbulua edhe tradhtia e tij me miken e ngushtë të familjes, Jordyn Woods që ajo t’i jepte fund marrëdhënies me basketbollistin./Opinion.al/

Pas