Aktualitet

Ish-kampioni i mundjes rreh shtatë policëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:00 - 01/05/16 |
b.f

Ky është momenti se si një kampion mundjeje “lufton” me shtatë policë teksa ata tentojnë ta arrestojnë.

Vyacheslav Oliynyk, i cili rrëmbeu një medalje të artë për Ukrainën në vitin 1996 në Lojërat Olimpike të zhvilluara në Atlantë, i është kundërpërgjigjur oficerëve duke i rrahur ndërkohë ata e godisnin me shkopinj dhe e spërkatnin me piper.

Ish kampioi i mundjes kishte qënë duke festuar ditëlindjen e tij të 50 dhe u ndalua nga policia pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur, raporton lajmi.net. 

Video e incidentit është publikuar nga zyrtarët e trafikut rrugor dhe tregon të gjithë momentin e sherrit të Olyynyk me policinë, derisa shtatë oficerët e shtrijnë në tokë dhe e prangosin.

Sipas raportimeve, mundësi në fund u qetësua për hir të djalit të tij të vogël i cili qante në makinë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas