InstaBIZ

Donald Lu siç nuk e kemi parë… (foto)Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:04 - 01/05/16 |
b.f

Ambasadori amerikan Donald Lu ka shijuar një fundjavë në natyrë. Ai të shtunën ishte në fermën Uka mes vreshtave. Fotot tregojnë se Lu ka shijuar këto orë pak km jashtë Tiranës. Ai shihet përkrah prof. Rexhep Ukës që ka krijuar këtë biznes. Donald Lu qëndroi në fshat dhe vlerësoi verën e prodhuar në fermë dhe ushqimin bio.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas