InstaBIZ

Ish i fejuari i Lady Gagës nis një histori të re dashurie


               Publikuar në : 16:05 - 24/08/19 |
xhu lia

Ish i fejuari i këngëtares Lady Gaga, Christian Carino duket se tashmë e ka lënë pas historinë e tij me këngëtaren dhe po nis një njohje të re.

Sipas “Us Weekly” Carino është në një lidhje me publicisten Robin Baum. Ata kanë vendosur të ruajnë lidhjen e tyre larg vëmendjes së mediave.

50-vjeçari u nda nga Gaga në muajin shkurt dhe thuhet se shkak i përfundimit të lidhjes ka qenë pikërisht xhelozia e tij.

Asokohe Gaga u komentua gjatë lidhur me histori të saj me aktorin Bradley Cooper, spekulime të cilat u mohuan gjithnjë nga të dy./Opinion.al/

Pas