Politikë

Ish-deputetja emërohet Zv.Ministre e Turizmit dhe Mjedisit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:58 - 29/10/21 |
Opi Nion

Sërish ndryshime në radhët e Zv.Ministrave. Është fjala për Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit.  Me vendim të Këshillit të Ministrave, në pozicionin e Zv.Ministres është emëruar Almira Xhembulla, e cila më herët ka qenë deputete e PS e Dibrës.

Pas