Kronikë

Aksident në Thumanë-Fushë Krujë, makina del jashtë rrugës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 29/10/21 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin  rrugor Thumanë-Fushë Krujë. Policia njofton se është lënduar 65-vjeçari F.B., i cili ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rrugës. Me datë 29.10.2021, rreth orës 19:30, në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë, mjeti tip “Nissan” me drejtues shtetasin F. B., 65 vjeç, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas