Aktualitet

Ironi në web me ndërtimet e rrugëve në Shqipëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:31 - 01/12/15 |
b.f

Një marrëveshje e cila është arritur mes
qeverisë Shqiptare dhe asaj Kineze për ndërtimin e autostrades që do bashkojë Shqiperine me Malin e Zi ka bere qe ne rrjetes sociale te komentohet vonesa qe shfaqet nga ana pales shqiptare ne purfundimin ne kohe te projekteve infrastrukturore.

Neper postime ironizohet me nje aks si ai Lin Pogradec i cili ende nuk ka përfunduar. Me gjasa autostrada Shqiperi-Mal i zi do te perfundoje më perpara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas