InstaBIZ

“Inter Wags” nga Wanda, nuk lë asnjë futbollist të Interit të gënjej gruan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 15/10/18 |
el ida

Futbollistët e Interit njihen për mirkuptimin që kanë me njëri-tjetrin, thuhet se ata kanë edhe një grup të përbashkët në Whats Up ku komunikojnë për çdo gjë.

Por mesa duket edhe gratë e tyre nuk kanë ndenjur po u njihtur me njëra tjetrën.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, bashkëshortet e lojtarëve kanë një grup të përbashkët me emrin “Inter Wags”, ku diskutojnë për tema nga më të ndryshmet.

Por sigurisht që nuk mund të rrinë pa folur edhe për bashkëshortët e tyre.

Kështu asnjë futbollist i Interit nuk mund të përdorë stërvitjen si pretekst për t’u larguar nga shtëpia. Pasi mjafton një mesazh në grup dhe zbulohet e vërteta.

E kush tjetër përveç se Wanda Nara mund të ishte administratorja e këtij grupi.

Pas