Aktualitet

Inis Gjoni, rikthehet në sallat e baletit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:42 - 12/11/15 |
b.f

“Prej disa kohësh kemi nisur te mesojme balet. Ky ushtrimi ketu quhet “batmatandy”. I bejme me shumë qejf ushtrimet e para ,pastaj …… kuptohet hahaha”. Ky ka qëne komenti që shoqeronte foton e fundit të postuar nga Inis Gjoni në instagram me vajzën Coco Antonel. Komentet për formen perfekte te regjisores dhe nje prej femrave te njohura te televizionit do ishin te tepërta.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas