Te Fundit

Opinion: A duhen forcuar masat kundër shpifjes ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:16 - 12/11/15 |
b.f

Emisioni “Opinion” do të diskutojë me 6 të ftuarit e panelit të sotëm draftin e propozuar nga Kryeministri për kriminalizimin e shpifjes me ligj. Ky draft ka krijuar reagime jo vetëm nga opozita, por edhe nga mediat dhe reporteri i KiE. Si është konceptuar ky draft, a përfshihet dhe media në të? A duhen forcuar masat kundër shpifjes? Mbi këtë argument mund të votoni edhe në sondazhin e opinion.al dhe në FB.

Pas