-Jetë dhe Stil

Blushi relaksohet në panair


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 12/11/15 |
root

Deputeti i Partisë Socialiste, Ben Blushi ka braktisur Parlamentin, për të qenë sa më pranë lexuesve të letrave.

Opinion.al e ka fotografuar Blushin teksa firmoste autografe për adhuruesit e tij.

Në kolanën e librave të Blushit ishte shtuar dhe libri i tij i fundit, “Kandidati”

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Blushi Eshte ne krye te detyres ne Parlament, flet e thote te verteten pa ju servilosur askujt, si ata te tjeret qe shtrengohen pas karriges e nuk thone asnje fjale kur aty duhet ngritur zeri per padrejtesite dhe harbuterine.

Pas