Aktualitet

Infektohet me COVID-19 Rajmonda Bulku, si është gjendja shëndetësore e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 04/10/20 |
Opi Nion

Aktorja Rajmonda Bulku është infektuar me COVID-19. Mësohet se gjendja e aktores 62-vjeçare është e stabilizuar dhe se  infeksionin po e kalon në shtëpi, ku është vetëkarantinuar.

Bulku është ndër aktoret më të njohura të kinematografisë shqiptare. COVID-19 vijon të ketë shifra të larta infeksionesh në vendin tonë, ku ditën e djeshme u shënuan 152 raste të reja me koronavirus dhe 3 humbje jete./ Opinion.al

Pas