Aktualitet

Infektohet me COVID-19 kryebashkiakja, si është gjendja e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 09/11/20 |
Opi Nion

Kryebashkiakja e Patosit, Rajmonda Balili, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Bëhet me dije se pas marrjes së përgjigjes pozitive të tamponit, ajo është karantinuar në banesën e saj.

Mësohet se gjendja shëndetësore e kryebashkiakes është e qëndrueshme dhe nuk ka paraqitur komplikacione.

Rajmonda Balili nuk është kryebashkiakja e parë në vendin tonë që është infektuar me COVID-19. Më herët edhe kryebashkiakja e Përmetit, Alma Hoxha, njoftoi përmes një postimi në rrjetet sociale se është infektuar me Covid-19./ Opinion.al

Pas