InstaBIZ

Incident në koncert/ Këngëtari hidhet mbi fansat, por ata nuk e mbajnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:07 - 18/04/22 |
Opi Nion

Një incident është shënuar në koncertin e Just Blanco në Romë, pasi këngëtari u hodh me shpinë mbi turmën, por fansat nuk mundën ta mbanin dhe ai u rrëzua përtokë.

“A jeni mirë të gjithë? Edhe djemtë e rreshtave të parë, a jeni mirë?”, pyeti më pas këngëtarja pasi u kthye në skenë e padëmtuar.

Just Blanco është një nga protagonistët e ditës kushtuar të rinjve për të hënën e Pashkëve në sheshin e Shën Pjetrit.

Pas aksidentit të vogël, Blanco u ngrit dhe u kthye në skenë dhe pyeti të rinjtë nëse ndjehen mirë.

Blanco performoi para 80 mijë të rinjve të pranishëm në sheshin e Shën Pjetrit që kulmoi me takimin me Papa Françeskun.

Takimi u konceptua si një moment rilindjeje për të rinjtë pas dy viteve të pandemisë.

Mahmood & Blanco fituan festivalin e 72-të të Sanremos me këngën “Brividi”.

Pas