Kryesore

“Ikni sa më shpejt”, Berisha për operacionin e SPAK: Vetëm 1 boss i arrestuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:50 - 19/05/22 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha, nga Korça ka komentuar operacionin e SPAK dhe Policisë së Shtetit. Në një prononcim për mediat ai i ka cilësuar arrestimet e SPAK si “në erë”.

Sipas Berishës, operacioni është dekonspiruar pasi nga 8 bosë të shpallur në kërkim vetëm 1 është arrestuar.

Arrestime në erë, domethënë nga 8 boss të shpallur vetëm 1 është në arrest. Të tjerët morën lajmin “ikni sa më shpejt”,”-tha Berisha./Opinion.al

Pas