Kronikë

Pamje nga aksioni i policisë në hotelin ku fshihej Martinaj,çfarë u gjet në dhomë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:46 - 19/05/22 |
Opi Nion

Fotot e mëposhtme janë shkëputur nga momenti i aksionit të policisë në një hotel ku besohet se ishte fshehur i shumëkërkuari Ervis Martinaj.

Pamjet janë nga operacioni i sotëm policorë, i cili u shtri në disa qytete dhe çoi në pranga 18 persona.

Siç mund të shihni edhe në fotot e mëposhtme në dhomën ku dyshohej se ndodhej Ervis Martinaj janë gjetur një sasi kanabisi, paracetamol, dorëz, veshje ushtarake dhe disa broshura.

Kujtojmë se Elvis Martinaj është një nga personat për të cilin SPAK ka lëshuar urdhër arresti dhe po kërkohet nga policia./Opinion.al

Pas