Kronikë

Identifikohet i riu që u gjet i pajetë në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:55 - 09/02/21 |
Opi Nion

Është identifikuar i riu që u gjet i mbytur dje në zonën e Zvërnecit në bregdetin e Vlorës. Sipas “Abc News”, viktima është Sokol Shytre, 22 vjeç nga Fieri banues më Tiranë.

Viktima në dorën e majtë ka dy tatuazhe, një kafkë dhe një gjarpër. Dyshohet   se 22-vjeçari është dhunuar e më pas është hedhur në det./ Opinion.al

Pas