Sport

Icardi tek Napoli? Ja çfarë ka vendosur sulmuesi


               Publikuar në : 13:18 - 22/08/19 |
Opi Nion

E ardhmja e sulmuesit Mauro Icardi ende është në pikëpyetje, pasi pas përplasjeve të Interi, lojtari duket se dëshiron të largohet nga klubi. Një ndër skuadrat që ka kërkuar shërbimet e lojtarit është Napoli, e cila ka bërë dhe një ofertë konkrete.

Por, sulmuesi duket se po arrin të qetësoj situatën te Interi dhe në këtë mënyrë ai ka refuzuar ofertëne e Napolit. Por, nëse 26-vjeç nuk qëndron te Interi, më shumë gjasa ai mund të dëshirojë kalimin te Juvetusi.

Ndërkohë, pavarësisht se duket e sikur situata në klubin e Interit është qetësuar, Icardi vijon debatet me drejtuesit e klubit./ Opinion.al E.Xh.

Pas