Emisionet

I shpallur non-grata nga SHBA, Sali Berisha sot në “Opinion”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 20/05/21 |
Opi Nion

Ish-presidenti njëherësh dhe ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.

Përballë gazetarit Blendi Fevzi, Berisha do të flasë në “Opinion” për vendimin e DASH që është bërë publik ditën e djeshme.

Kujtojmë që SHBA nëpërmjet sekretarit Antony Blinken, ka shpallur ish-kryeministrin Sali Berisha dhe familjen e tij non-grata, teksa e akuzon për korrupsion me fondet publike në interes të përfitimeve personale.

Për më tepër ndiqni sot intervistën e Sali Berishës në “Opinion” në orën 21:00./Opinion.al

Pas