InstaBIZ

I moshuari e ngacmon në Instagram,vajza e ministrit i tregon burgun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:27 - 14/09/18 |
b.f

Aleksia Peleshi,vajza e ministrit Niko Peleshi ,është një nga fëmijët më të komentuar të politikanëve.

Bukuroshja brune ,është vetëm 16 vjeç,por sidoqoftë e ka nisur herët rrugën e modelingut sepse ka pozuar në kopertinën e një reviste italiane. Ajo është mjaft aktive në Instagram dhe nuk i ka shpëtuar trendit më të fundit të tij “Pyetje-përgjigje”.

Së fundmi Aleksia  u ka kërkuar ndjekësve ti bëjnë pyetje interesante në Instagram.Jo gjithcka ka shkuar siç duhet ,sepse një ndjekës i moshuar i ka shkruar se kërkon ta ketë afër,ndërkohë që Aleksia i është përgjigjur e revoltuar se duket mosha e gjyshit të saj,dhe me anë të një fotografie ku duket një qeli ajo i ka treguar zotërisë se ku e ka vendin ai dhe të gjithë ata që ngacmojnë vajzat minorene.

Pas